Mam wspaniałą żonę Gosię i dwie córki, Olę i Alę, które, tak jak ja, urodziły się w Szczecinie. Patrząc, jak rosną moje córki, nauczyłem się doceniać konsekwencję i zaangażowanie. Wiem, że wzrost i rozwój wymagają czasu. Dobrych zmian nie da się zrealizować z dnia na dzień. Skuteczna praca dla regionu wymaga wiedzy, doświadczenia i kontaktów.

Byłem przedstawicielem handlowym i pracownikiem drukarni, a także radnym, posłem czterech kadencji, przewodniczącym Komisji Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, członkiem Rady Bezpieczeństwa Narodowego, kandydatem na Prezydenta RP. Dzięki temu wiem, do kogo zadzwonić i z kim się spotkać, aby załatwić sprawy ważne dla regionu i ważne dla Ciebie. Bo nie ma spraw bardziej i mniej ważnych, kiedy chodzi o jakość życia.

Nowoczesna pracownia komputerowa w szkole, nowy wóz strażacki, łatwy dostęp do lekarza specjalisty, przejście dla pieszych czy wygodny i bezpieczny dojazd do pracy szeroką ulicą to sprawy, które zmieniają nasze życie. Dlatego warto o nie wspólnie walczyć. Jeśli będziesz potrzebował mojej pomocy, daj mi znać. Ja, tak jak każdy polityk, mam wobec Ciebie dług.